JF-XUAN 1 Поставете голф шилести за голф рачка за рачки за клучеви, парчиња голф отстранувач рипер челик + пластично растетување чевли за чевли практични клучни клучев?
  • Неодамнешно

JF-XUAN 1 Поставете голф шилести за голф рачка за рачки за клучеви, парчиња голф отстранувач рипер челик + пластично

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Отстранува и инсталира копили за голф Алатката за шипки за шипки за голф за голф, има големи продавници за рачки, компатибилни со лесен пристап со помош на оваа алатка за шипки за шипки за голф, можете да направите брза работа на каква било инсталација, така што ќе продолжите да уживате во вашата игра за голф. Совршена алатка за отстранување и инсталирање на голф -голф. Ергономски контурирана рачка компатибилна со лесно зафаќање. Почитувани клиенти, има толку многу производи во оваа продавница, тука можете да ги изберете вашите омилени производи. Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме. Отстранува и инсталира копили за голф. Алатката за шипки за шипки за голф за голф, има големи продавници за рачки, компатибилни со лесен пристап со помош на оваа алатка за шипки за шипки за голф, можете да направите брза работа на каква било инсталација, така што ќе продолжите да уживате во вашата игра за голф. Совршена алатка за отстранување и инсталирање на голф -голф. Ергономски контурирана рачка компатибилна со лесно зафаќање. Почитувани клиенти, има толку многу производи во оваа продавница, тука можете да ги изберете вашите омилени производи. Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме. Три позиции на рачката компатибилна со вметнување, отстранување или заклучување на место. Пластиказирање : 10.5* 9cmpackage Содржина : 1* Повлеч на нокти 1* Завртка глава1* ДЕЛОВНА БИТОНСКИ Горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Нота : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинска работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3cm.dear клиенти, има толку многу производи во оваа продавница, можете да ги изберете вашите омилени производи овде. Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.