ZBLZGP D-Tap до Fischer 3 Pin RS Port Power Power Box за ARRI Alexa Mini
  • Неодамнешно

ZBLZGP D-Tap до Fischer 3 Pin RS Port Power Power Box за ARRI Alexa Mini

DEN 1215.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

DTAP до 3 x FISHER 3 PIN PONCE SPLITTER BOX за ARRI ALEXA MINI Изворот на електрична енергија може да биде батерија, плоча за батерии со излез на Д-ТАП, како што е батеријата за монтирање на злато Антон-Бауер или батерија V монтирање и други додатоци за камера или камера со излезна порта на таблата D. Забележете дека раздвојувањето е пасивен и нема осигурувачи, регулатива или други безбедносни кола и нема да го заштити вашиот извор на енергија од преоптоварување. Нерегулиран излез до 14,8 V. Кутијата е конструирана со алуминиум, не'рѓосувачки челик и пластика за издржливост. DTAP до 3 x FISHER 3 PIN PONCE SPLITTER BOX за ARRI ALEXA MINI. Изворот на електрична енергија може да биде батерија, плоча за батерии со излез на Д-ТАП, како што е батеријата за монтирање на злато Антон-Бауер или батерија V монтирање и други додатоци за камера или камера со излезна порта на таблата D. Забележете дека раздвојувањето е пасивен и нема осигурувачи, регулатива или други безбедносни кола и нема да го заштити вашиот извор на енергија од преоптоварување. Нерегулиран излез до 14,8 V. Кутијата е конструирана со алуминиум, не'рѓосувачки челик и пластика за издржливост.