1PCS 3P 250N 200A 250A MCCB обликуван случај на прекинувач за прекинувач на воздухот
  • Неодамнешно

1PCS 3P 250N 200A 250A MCCB обликуван случај на прекинувач за прекинувач на воздухот

DEN 2846.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекинувачи Switch3p 250 N 200 A 250 A MCCB обликуван случај на прекинувач за прекинувач на воздухот за дистрибуција на прекинувачот за напојување на воздухот, заштитен напон на изолација е до 800 V.50 Hz или 60 Hz со номинален работен напон до 690 V. може да се инсталира и вертикално и хоризонтално. Овој производ е во согласност со стандардот на IEC 6094702.