Бекман од Тифани и Ко Стерлинг Сребрена пржена јајце сервер 9 Служење на наследство
  • Неодамнешно

Бекман од Тифани и Ко Стерлинг Сребрена пржена јајце сервер 9 Служење на наследство

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производител : Tiffany & Co, Модел : Бекман. Омилени рафинирања : Стерлинг сребро Тифани Стерлинг, тип : Парчиња за сервирање. Состав : Стерлинг сребро. Возраст : 1850-1899. Бренд : Tiffany & Co. Maker : Tiffany & Co., Модел : Бекман. Омилени рафинирања : Стерлинг сребро Тифани Стерлинг, тип : Парчиња за сервирање. Состав : Стерлинг сребро. Возраст : 1850-1899. Бренд : Tiffany & Co. Beekman by Tiffany и Costerling Silver Fried Egg Server 9 "Во шемата Beekman од Тифани и Ко. Тој е монограмиран (монос варира) и е во одлична состојба. Мори количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.