Голем држач за ролери за пена за јога, рак, подни метални вежбаат душеци пилатес душеци за складирање, домашна салата/организатор на студио
  • Неодамнешно

Голем држач за ролери за пена за јога, рак, подни метални вежбаат душеци пилатес душеци за складирање, домашна

DEN 683.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Цврст дизајн】 Нашата решетка е изработена од метал, отпорност на висока температура, отпорност на абење Лесно за чистење, избришете го чисто со влажна крпа. 【Заштедете простор】 Исчистете вреден простор за подот во фитнес студио или домашна салата. Одличен заштедувач на вселената за вашата салата или дом. Лесен пристап до ролери за пена и душеци за јога. 【Мулти-намена】 Чувајте ги вашите душеци за јога, душек за вежбање, ролери за пена, душек за поддршка на коленото организирана со нашата решетка за подот со леснотија. Идеално за станови, кондоси, соби за домови, салата за гаража, просторија за вежбање и многу повеќе. 【Лесно за склопување】 Едноставен дизајн на завртки заедно се соединува за неколку минути; Вклучени се сите алатки потребни за склопување. 【Услуга】 Кога го примиш пакетот, доколку имате какви било проблеми (пакетот е оштетен/додатоците се изгубени/производот е валкан, итн.), Ве молиме слободно контактирајте не по порака. Станува збор за складирање на wallидови од јога и организатор на ролери за пена во еден. Може да помогне да ги задржите вашите душеци и ролери добро организирани во еден агол заштедувајќи вреден простор како резултат. Спецификации на производот Метеријал : Јаглерод е зачудувачки за : фитнес класа, дома, теретана, студио, тренинг соба, канцеларија, гаража, итн. Нежните линии, површината на слојот на боја не е само отпорна на оксидација, вода и 'рѓа, туку и изолацијата на прашина за лесно чистење. Несомнено практичен и креативен подарок за Божиќ, роденден или свадба. се земаат во натура, но заради светлина, опрема, агол на снимање и резолуција на компјутерот, примените физички и фотографии може да бидат различни, во натура преовладуваат.