Растојанија за шим плочки 1/16 инчи треперки пластични трепки структурни потковица улични плочки за израмнување на 300 парчиња, сина
  • Неодамнешно

Растојанија за шим плочки 1/16 инчи треперки пластични трепки структурни потковица улични плочки за израмнување

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : жолта Пакетот вклучува : 300 x U Tiles Shims Shims 200 x U Tiles Shims Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Белешка : Рефлексија на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см. Снабдување со DIY : Електрични. Потекло : Кина на копното. Сертификација : Ништо. Пакетот вклучува : 300 x U Tiles Shims Shims 200 x U Tiles Shims Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Белешка : Рефлексија на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см. Снабдување со DIY : Електрични. Потекло : Кина на копното. Сертификација : Ништо. За усогласување на мермер, гранит, порцелан и лар -формат плочка. И за хоризонтални и вертикални инсталации на плочки. /Yellowолта/Black Material : Pppacka Вклучува : 300 x U Tiles Shims200 X U Tiles Shimsonly Горенаведената содржина на Packa, другите производи не се вклучени.Нота : Рефлексија на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/ 1-3cm.item Специфики : DIY материјали : Електричноригин : Кинацертификација на копното : Ништо.