Кенке iPad 10 -та генерација кутија со тастатура 2022,10,9 инчи тастатура со тастатура со држач за молив, магнетски тенок мек Bluetooth безжичен покривка на тастатурата за iPad 10
  • Неодамнешно

Кенке iPad 10 -та генерација кутија со тастатура 2022,10,9 инчи тастатура со тастатура со држач за молив,

DEN 575.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Case Случај за тастатура за i Pad 10 -та генерација 10,9 инчи 2022】 Корицата на тастатурата е дизајниран за i Pad 109 10 -ти генерал 2022 (A2757/A2777/A2696). Не е компатибилен со други уреди. Проверете го бројот на моделот задниот дно на вашиот i Pad. 【Вграден држач за моливи】 Специјалниот слот е дизајниран да го зграпчи вашиот молив цврсто со држачот на капа и капакот на NIB заедно. Исто така е лесно да се истурка молив без напор низ дупките на страна. Забелешка : (Моливчето не е вклучен). Case Одвојна безжична тастатура кутија】 Оваа тастатура за i Pad 10,9 инчи е лесен за прикачување или отстранување од случајот со магнетски покритие и веднаш се поврзува преку Bluetooth со i Pad. Добро изработената ткаени ткаенина, ви дава удобно чувство на допир, а тастатурата за i Pad Case може да се склопи како книга, лесна за носење, тоа е совршено за работа, земање белешки и пишување на канцеларија, училиште или на патување. 【Мути Агол за гледање и дизајн против лизгање】 ви овозможува да го претворите вашиот i Pad од 10,9 инчи во лаптоп. Премиум PU кожен покритие и мекиот, микрофибер обложена внатрешни работи обезбедуваат целосна заштита за вашата таблета, во голема мерка ја намалува штетата на вашата таблета предизвикана од судири. Поддржете три агли на гледање и вградени жлебови против лизгање. Лесно се прилагодува на кој било удобен агол ви одговара најдобро. 【Прецизен прекин и автоматска функција за спиење/будење】 Прецизниот пресек овозможува целосен пристап до сите порти, кориснички интерфејс, сензори, звучници, микрофон и фотоапарати. Автоматско спиење/будење паметен случај го штити и зачува животниот век на батеријата на i Pad. Кога ќе го затворите случајот, тоа ја става таблетата во сон. Го буди кога ќе го отворите. До : Постигнете совршен ефект на будење со спиење со тастатура, ве молиме извадете ја тастатурата, бидејќи тастатурата со железо ќе ја попречи меѓусебната привлечност помеѓу магнетите. Боја : темно зелена.