12V полнач за адаптер за AC за Chatger 4 Grandstream HT502 HT503 Voip ata SIP телефон
  • Неодамнешно

12V полнач за адаптер за AC за Chatger 4 Grandstream HT502 HT503 Voip ata SIP телефон

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со : Левана Лила Бебе монитор 6 NA 100% нови компоненти - користени не -ОЕМ, но 100% компатибилни - загарантирани за исполнување на спецификациите на вашиот оригинален уред. Влезен напон во светот : 100-240 VAC/50-60 Hz. Вградено преоптоварување, над-напон и заштита од краток спој. Произведени со највисок квалитет на материјали. 30 дена гаранција за враќање на парите, одлична услуга и 100% задоволство! Ве молиме, бидете сигурни дека купувањето.