Сепаратор на универзална топка за топка - алатка за отстранување на шипката со точки за разделување, и монтирање на анти -ролна лента - совршени за алатка за отстран?
  • Неодамнешно

Сепаратор на универзална топка за топка - алатка за отстранување на шипката со точки за разделување, и монтирање

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ Напредна алатка за спојници на топката : Оваа алатка за сепаратор на спојници на топката помага со сè што бара продавница за поправка на автомобили Ова вклучува разделување на споеви со топка, монтирање на анти-ролни шипки и шипки за вратоврска со широк отвор на 17мм што може да се користи на повеќето автоматски возила со погон на предните тркала. ✅ Максимална издржливост : Полетувачот на топката на топката на Шанкли е изработен од челик третиран со топлина, за да издржи тешка употреба. Намерата е да го заземе првото место во алатникот на секој механичар и е функционално на поголемиот дел од домашните и странските автомобили на предните тркала. ✅ Сигурна рачка : Алатката за отстранување на вратоврска на Шанкли има дополнителна долга рачка за да помогне во маневрирање и ефикасно да се справи со тешки агли. Алатката за крај на вратоврска е навојна за да биде заменлива со која било рачка. -Употреба на употреба : Алатките за вратоврска на Шанкли и алатките за отстранување на спојниците се со највисок квалитет за да се обезбеди долгорочна и успешна употреба за сите универзални возила и да им го олесни техничарот да работи побрзо и полесно во тесните простори. ✅ Гаранција за задоволство : Ние стоиме според зборот „квалитет“ и со Shankly, сите ваши предмети ќе пристигнат во добра состојба. Ако имате какви било проблеми со купувањето на оваа алатка за сепаратор на спојници, слободно контактирајте со нас. Ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме. ✅ Напредна алатка за спојници на топката : Оваа алатка за сепаратор на спојници на топката помага со сè што бара продавница за поправка на автомобили. Ова вклучува разделување на споеви со топка, монтирање на анти-ролни шипки и шипки за вратоврска со широк отвор на 17мм што може да се користи на повеќето автоматски возила со погон на предните тркала. ✅ Максимална издржливост : Полетувачот на топката на топката на Шанкли е изработен од челик третиран со топлина, за да издржи тешка употреба. Намерата е да го заземе првото место во алатникот на секој механичар и е функционално на поголемиот дел од домашните и странските автомобили на предните тркала.