Меѓународен кабинет на листа Xshssd1350lg, лизгачка врата, 4 полици, 40-1/4 Ширина x 22-1/2 Длабочина x 59-1/2 Висина, светло сива
  • Неодамнешно

Меѓународен кабинет на листа Xshssd1350lg, лизгачка врата, 4 полици, 40-1/4 Ширина x 22-1/2 Длабочина

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Четири полици Капацитет на полица од 440 lb. Лизгачки кабинет за лизгање на вратата, висина на кабинетот 59-1/2 внатре, ширина на кабинетот 40-1/4 ин., Челична конструкција, светло во боја, сива боја, челик во прав, челик со рачка од пластична обвивка, вклучува (1) фиксирана полица и (3) прилагодливи полици.