Venum Contender 2.0 BJJ GI
  • Неодамнешно

Venum Contender 2.0 BJJ GI

DEN 935.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Перл ткаат памучна јакна. Јакна 350 GSM со заоблени, засилени слотови. Ева пена мека јака. Панталони 230 GSM 100% памук со засилено шиење во ногата и околу заобиколување на глуждот. Не вклучува појас. Ова е втора верзија на нашиот кандидат за Венум БJJ ГИ. Потрајни и удобни од претходниот модел! Јакната е 100% бисер ткаат памук, совршено комбинирајќи јачина и удобност. Заедно со засилени споеви! Јаката е засилена со пена Ева за да ви помогне да се спротивставите на костец и да помогнете да се спротивставите на нападите на вашите противници. Панталоните се 100% памук и се засилени во внатрешноста на манжетните за нозе и глуждот. Ова е втора верзија на нашиот кандидат за Венум БJJ, повеќе издржлив и удобен од претходниот модел!. Јакната е 100% бисер ткаат памук, совршено комбинирајќи јачина и удобност. Заедно со засилени споеви!. Јаката е засилена со пена Ева за да ви помогне да се спротивставите на костец и да помогнете да се спротивставите на нападите на вашите противници. Панталоните се 100% памук и се засилени во внатрешноста на манжетните за нозе и глуждот.