ЕГП ваучер провери кутии за складирање, 2 кутии, 5 x 9 3/4 x 4 5/8
  • Неодамнешно

ЕГП ваучер провери кутии за складирање, 2 кутии, 5 x 9 3/4 x 4 5/8

DEN 931.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цените се за 1 сет од 2 кутии Големина : 5 x 9 3/4 x 4 5/8. Вклучени 12 делители. Цените се за 1 сет од 2 кутии. Големина : 5 x 9 3/4 x 4 5/8. Вклучени 12 делители. Број на точка 143045 Екстра-неиздржлива конструкција на иверица. Декоративна, цврста, корисна кутија за складирање. Зачува до 700 откажани проверки. Вклучени 12 делители. Големина : 5 x 9 3/4 x 4 5/8.