Jrenbox шрафцигер постави прецизен шрафцигер сет - механизам за брзо ослободување на шрафцигер со магнетни парчиња погоден за канцеларија, дом, гаража, велосипед, авто
  • Неодамнешно

Jrenbox шрафцигер постави прецизен шрафцигер сет - механизам за брзо ослободување на шрафцигер со магнетни парчиња

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шрафцигер со мулти-позиција има ергономска рачка што го намалува замор на рацете Подготвени битови за вежбање, брзи и лесни за префрлување, погодни за дома, автоматско поправка, надворешни и други работни места, нема потреба од дополнителни шрафцигери. Совршено за професионалци и ентузијасти, тоа е идеален подарок за празници за пријатели, семејство, клиенти и колеги. Овој прецизен сет на шрафцигер доаѓа со сите делови од шрафцигер што ви требаат за кој било проект за поправка или DIY. Овој сет на шрафцигер е стручно дизајниран за да ги зголеми вашите можности за поправка. Комплетите за шрафцигер се професионални рачни алатки за поправка на повеќето лаптопи, мобилни телефони, конзоли за игри и друга електроника. , приклучоци и вежба. Име : Мултифункционална комбинација на шрафцигер Поставување на парчиња Вклучени : 9 парчиња, без оглед дали е магнетна : даматеријал : 45# челик Тип : Крст-бленд Големина : 4 MMSCope на апликација : Не-прецизност Одржување Продукција Серија : Мобилен телефон/таблет ПЦ/мали уреди.