4Keyboard Англиски-руски кириличко-грчки нетранспарентни налепници на тастатура Црна позадина за работна површина, лаптоп и тетратка
  • Неодамнешно

4Keyboard Англиски-руски кириличко-грчки нетранспарентни налепници на тастатура Црна позадина за работна површина, лаптоп

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најдобар подарок за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и тетратка. Англиско-руско-грчки азбуки се шират на нетранспарентна црна позадина. Налепниците се изработени од висококвалитетни нетранспарентни (црни или бели) - мат винил, дебелина - 80mkn, типографски метод. Примената на налепници на тастатурата правилно еднаш, и можете да бидете свесни дека буквите ќе останат засекогаш. Најдобар подарок за секоја пригода. Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и тетратка. Англиско-руско-грчки азбуки се шират на нетранспарентна црна позадина. Налепниците се изработени од висококвалитетни нетранспарентни (црни или бели) - мат винил, дебелина - 80mkn, типографски метод. Примената на налепници на тастатурата правилно еднаш, и можете да бидете свесни дека буквите ќе останат засекогаш. Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и тетратка. Англиско-руско-грчки азбуки се шират на нетранспарентна црна позадина-налепница Мет. Налепниците се изработени од висококвалитетен мат винил, дебелина - 80мкн, типографски метод. Примената на налепници на тастатурата правилно еднаш, и можете да бидете свесни дека буквите ќе останат засекогаш. Мет Хуе на налепниците гарантира целосно отсуство на сјај под различни ангели на осветлување. Не мора да размислувате како да нанесувате налепници. Itе го знаете интуитивно. Англиски букви лоцирани под секоја налепница - точно ќе ги наведат копчињата со вас ќе нанесуваат соодветни налепници. Примената на поседување не трае повеќе од 10-15 мин. И, веднаш можете да уживате во вашата сосема нова англиско-руско-грчка тастатура кога остварувате контакти со вашите роднини, пријатели и познаници. Она што сега ви го нудиме е налепници со висок квалитет, наменети да ја поедностават работата и да уживате во тоа додека го правите тоа на компјутер. Нашето мото е - квалитетно! Производот наведен погоре е заштитено со авторски права, е произведен и дистрибуиран од страна на Royal Galaxy Ltd.