Cavnn CVNPC-B12-5000 полукратно капакот на тоалетот
  • Неодамнешно

Cavnn CVNPC-B12-5000 полукратно капакот на тоалетот

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обвивки за тоалети за еднократна употреба Половина, капаци за тоалети за еднократна употреба. 20 спакувајте ги секој со 250 капаци на седиштата. 5000 вкупни капаци на седиштата. Удобно, удобно, хигиенски. Црвена и биоразградлива. Обвивки за тоалети за еднократна употреба. Случај со 20 пакувања секој со 250 капаци на тоалетно седиште. Вкупно 5000 листови во случај.