Vogue 3 барел керамички виткач виткач карач пинцети виткање железни салони алатки за лични уреди за чешлање
  • Неодамнешно

Vogue 3 барел керамички виткач виткач карач пинцети виткање железни салони алатки за лични уреди за чешлање

DEN 335.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

◆ Стабилни перформанси Брзо се загрева за секунди. ◆ Нема да ја оштети вашата коса. Дизајн на двојна изолација, побезбеден и сигурен. ◆ Трите барели се лесни за ракување и бранот „S“ е убав. ◆ Едноставно и удобно работење, може да ја обезбеди вашата безбедност. Име на производот : виткање Ironcolor : бела, роза црвена : како што е прикажано Производите вклучуваат : 1* виткање железо.