Палто и Кларк Невидлив патент, 9 инчи, бело
  • Неодамнешно

Палто и Кларк Невидлив патент, 9 инчи, бело

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестерска лента Изградба и замена. Заедничка употреба : надворешна облека и јакни. 3 пакет од 9-инчни патенти. Полиестерските палта и Кларк Полиестер Невидливи патенти се совршен избор за дискретно затворање на патент. Овие патенти се пофини и пофлексибилни, а само влечењето на јазичето покажува кога е зашиено.