Скоро природно 2,5 метри. x 1,5ft. Слоевит macид на macrame што виси со дрвена полица
  • Неодамнешно

Скоро природно 2,5 метри. x 1,5ft. Слоевит macид на macrame што виси со дрвена полица

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете ги вашите соништа во Бохо да се остварат со овој рачно изработен декор што виси wallид на Macramé Рачно изработено од фини материјали од занаетчии, чуден дизајн е во спротивност со рустикалниот, дрвен акцент од кој виси. Како дополнителен бонус, можете да ја користите полицата како дополнителен простор за складирање и да го прикажете фабриката за факс. Со димензии од 2,5ft. X 1,5ft ,, лесно висат на кој било голи wallид. Подобрете го декор за вашиот стил денес со додавање над вашиот кревет. Квалитетни материјали : Купувајте со доверба знаејќи ги нашите колекции. Нашата декоративна колекција на додатоци ќе ви помогне да додадете малку дополнително нешто во вашиот ден. Од свилени цветни канделабрими до вештачко овошје, скоро природно е тука за да помогне во создавање и раскажување на вашата приказна. Декорирањето е едноставно со нашиот разноврсен декор на домот што ќе додаде стил во која било просторија во вашата куќа. Препорачано само за декоративна употреба во затворен простор. Лесно висат во кој било wallид; Трендовски, дизајн на бохо; Може да се користи како складирање и декор; Рачно изработени од занаетчии; Издржлива, силна полица за висина на Macrame за растенија или повеќе; Направено да трае; Капацитет на тежина : 1 фунти. Направете ги вашите соништа во Бохо да се остварат со овој рачно изработен декор што виси wallид на Macramé. Рачно изработено од фини материјали од занаетчии, чуден дизајн е во спротивност со рустикалниот, дрвен акцент од кој виси. Како дополнителен бонус, можете да ја користите полицата како дополнителен простор за складирање и да го прикажете фабриката за факс. Со димензии од 2,5ft. X 1,5ft, лесно закачете се на кој било голи wallид. Подобрете го декор за вашиот стил денес со додавање над вашиот кревет.