Кутии за подароци за Божиќни осветлени Peiduo, сет од 3, украси на отворено, под пакетите на дрвјата за свадби за забави за одмор во затворен простор
  • Неодамнешно

Кутии за подароци за Божиќни осветлени Peiduo, сет од 3, украси на отворено, под пакетите на дрвјата за

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Класичен божиќен осветлен подарок кутија】 : Сет од 3 Божиќни осветлени подароци со различни големини8 ", Средна кутија-7,8", мала кутија-5. Вкупно 240 топли бели LED светла. 【Висок квалитет】-Peiduo 3 сет осветлени кутии за подароци се изработени од железна рамка, цврсти и текстурирани, 48 светла сјаат топло Белата светлина преку акрилик, носи магично чувство на вашиот Божиќ. 【Безбедно и издржливо】 : UL овластен приклучок, може да издржи капки од дриз и вода. Има безбеден низок напон и ќе остане ладно по долгорочно користење. Нема потреба да се грижите за Користејќи го на отворено. 【Внатрешен и на отворено】 : Тоа е совршен пакет под дрвото, можете да ја украсите вашата спална соба и дневната соба, внатрешен двор, двор и градина. Исто така како фантастичен подарок на вашиот пријател. 【100% готовина назад】 : До ви даваат задоволително искуство за купување, ние нудиме 100% готовина и сме посветени да понудиме навремена помош ако ви треба!.8 ", мала кутија-5. Вкупно 240 топли бели LED светла. 【Висок квалитет】 - Поставени светлосни кутии за подароци Peiduo 3 се изработени од железна рамка, цврсти и текстурирани, 48 светла сјаат топла бела светлина преку акрилик, носи магично чувство на вашиот Божиќ. 【Безбеден и издржлив】 : УЛ сертифициран приклучок, може да издржи капки од дриз и вода. Има безбеден низок напон и ќе се олади по долгорочната употреба. Нема потреба да се грижите за тоа да го користите на отворено. 【Внатрешен и на отворено】 : Тоа е совршен пакет под дрвото, можете да ја украсите вашата спална соба и дневната соба, внатрешен двор, двор и градина. Исто така како фантастичен подарок за вашиот пријател. 【100% враќање на готовина】 : За да ви обезбедиме задоволувачко искуство за купување, ние нудиме 100% готовина и сме посветени да понудиме навремена помош доколку ви треба!. 3pk бели LED божиќни кутии со различна големина, голема кутија-25 см, средна кутија-20 см и мала кутија-15 см, завршете го вашиот Божиќен простор со овој сет на црвени и бели кутии за подароци.