Налепници Пакуваат 20 парчиња куршум Естетски клуб водоотпорен винил разнобоен лаптоп браник автомобил велосипед вода шише за багаж гитара скејтборд
  • Неодамнешно

Налепници Пакуваат 20 парчиња куршум Естетски клуб водоотпорен винил разнобоен лаптоп браник автомобил велосипед

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 2,2 инчи x 2,2 инчи x 20 компјутери Печатено во САД со само највисоки квалитети за да се обезбеди долготраен производ додека одржувате лесна и тенок дизајн. Истакна : Во затворен простор и употреба на отворено. Лесно е да се залепи. Тенок и лесен со УВ -облога. Безбедна и нетоксична, водоотпорна заштита од снег и анти-сонце, сјајни и светли, густи и издржливи. Производство : Печатено во САД. Може да се користи за бележник, багаж, скејтборд, шлем, браник, автомобил, велосипед, фрижидер за мотоцикли, биро и мебел и др. Најдобра декорација за ,, tumbler, лаптоп, компјутер, таблет, телефонски куќишта, слушалки, полнач, Bluetooth звучници, шише со вода, тетратка. Задоволство : Вашето задоволство е наше ветување. Совршени подароци за Денот на мајките и денот на татковците, одлично за персонализирање на картички за благодарност, писмо за покана и плик. Големина : 2,2 инчи x 2,2 инчи x 20 компјутери. Печатено во САД со само највисоки квалитети за да се обезбеди долготраен производ додека одржувате лесна и тенок дизајн. Истакна : Во затворен простор и употреба на отворено. Лесно е да се залепи. Тенок и лесен со УВ -облога. Безбедна и нетоксична, водоотпорна заштита од снег и анти-сонце, сјајни и светли, густи и издржливи. Производство : Печатено во САД. Може да се користи за бележник, багаж, скејтборд, шлем, браник, автомобил, велосипед, фрижидер за мотоцикли, биро и мебел и др. Најдобра декорација за ,, tumbler, лаптоп, компјутер, таблет, телефонски куќишта, слушалки, полнач, Bluetooth звучници, шише со вода, тетратка. Задоволство : Вашето задоволство е наше ветување. Совршени подароци за Денот на мајките и денот на татковците, одлично за персонализирање на картички за благодарност, писмо за покана и плик. 2,2 инчи x 2,2 инчи x 20 парчиња водоотпорни налепници. Печатено во САД. Винил материјал, издржлив и здрав со заштита од сонце и водоотпорна функција. Погодно е за лаптоп, шише со вода, хидрофлаци ,,, скејтборд, шише со вода, автомобил, компјутер, мобилен телефон.