AEXIT преносна рачка за шрафцигери алатка за вкрстено склопени шрафцигери пинцери 5 во поставени шрафцигер 1 сет
  • Неодамнешно

AEXIT преносна рачка за шрафцигери алатка за вкрстено склопени шрафцигери пинцери 5 во поставени шрафцигер

DEN 937.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : сет на шрафцигер од 5 компјутери; материјал : метал, пластика Вкупна должина : мала : 11см/4,3 "Голема : 13см/5.1"; Должина на рачката : мала : 9см/2,1 "Голема : 5,5 см/3,5". Должина на вратилото : Мала : 2см/0,78 "Голема : 7см/2,75"; ширина на врв/дија : слот : 1,4мм, 1,8мм, 3,7ммкрос : 1мм. Големина на пинцета : 11,5 x 0,9 x 0,5см / 4,5 "x 0,35" x 0,19 "(l*w*t); главна боја : црн, сребрен тон, јасен. Нетовесна : 36g; Содржина на пакет : 4 x шрафциверс1 x пинце. Производ производ. Производ Производ Производ. Име : 5 парчиња шрафцигер сет; материјал : метал, пластика. Вкупна должина : мала : 11см/4,3 "Голем : 13см/5.1"; Должина на рачката : мала : 9см/2,1 "голема : 5,5 см/3,5". Должина на вратилото : Мала : 2см/0,78 "Голем : 7см/2,75"; ширина на врв/дија : 1,4мм, 1,8мм, 3,7ммкрос : 1мм. "x 0,19" (l*w*t); главна боја : црн, сребрен тон, чист. Нето тежина : 36 G; Содржина на пакет : 4 x Screwdrivers1 X Tiezer. Овој сет на шрафцигер се состои од 3 склопени шрафцигери и еден шрафцигер на Филипс и еден пинцер. Совршена алатка за поправка на електронски, очила за очила, камери, часовници, ролни за риболов, итн.