Ametric 162B21 Metrict 162B21 ISO 32B-1 Hub Steel Sprocket 21 заби за америк бр. 162 синџир на единечно влакно со, 50,8мм терен, 30,99мм ширина на ролери, 29,21мм дијаметар на ролери, 40 mm пилот-пилот-дупк
  • Неодамнешно

Ametric 162B21 Metrict 162B21 ISO 32B-1 Hub Steel Sprocket 21 заби за америк бр. 162 синџир на единечно влакно со, 50,8мм

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1-010-162 B21 Број на америк 162 B21 ISO 32 B-1 центар за челик 21 заби за америк бр. 162 синџир на единечно влакно со, 50,8мм терен, ширина на ролерот 30,99мм ,. Дијаметар на центарот од 180 мм (ДН),. 363 мм надворешен дијаметар (приближен) (ДЕ),. 1-010-162 B21 Амеметриски дел број 162 B21 (ISO 32 B-1) центар за челик 21 заби за америк бр. 162 Синџир со единечно влакно со ширина на ролерот од 50,8мм 30.21mm Ролери Дијаметар 28мм Ширина на заби (Б1) 363 мм надвор Дијаметар (приближен) (DE) 180 mm центар на центарот (DN) 40 mm пилот (MPB) Bore +/- 1mm (D1) 90 mm Вкупна ширина (A) 021 Заби Ова е оригинален неискористен америчен (R) производ директно од Производител Американска метричка корпорација. Прикажаните фотографии се само општа претстава на списокот на производи. Контактирајте го Америк за детални спецификации. Наведената цена е за една заптивка без роди, клуч или пакувања. За дополнителни трошоци, овие спојки можат да бидат здодевни, клучни и поставени зашрафени.