Амортизерот на шок во Бансбах: adj/повеќекратно, 1,3 lb, челик, 57,2 mm компресиран LG
  • Неодамнешно

Амортизерот на шок во Бансбах: adj/повеќекратно, 1,3 lb, челик, 57,2 mm компресиран LG

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Предмет : Амортизација на шок Тип : прилагодлив; Повеќекратно. Материјал : челик. Стапка на циклус : 60 на мин. Опис Спецификација на производот : Точка : Тип на амортизер на шок : прилагодлив; Материјал со повеќекратно офанзива : челична сила : 1,3 lb максимум. Стапка на циклус : 60 на мин. Тежина : 5,5 lb на низата на низата на низата : M10x1 Заклучување : Нема шипка Дија. Отпорност : Не е прилагодлив отпор : Да “.