Делови за додатоци на Софија Ф-67, без дупки, бисер, дијаметар 0,24 инчи, пакет од 20, бело
  • Неодамнешно

Делови за додатоци на Софија Ф-67, без дупки, бисер, дијаметар 0,24 инчи, пакет од 20, бело

DEN 18.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Број на артикал : Ф-67 Спецификации : Не-порозен бисер. Боја/шема : Бела. Големина на производот : приближно. Дијаметар 0,2 инчи (6,0 мм). Број на артикал : Ф-67. Спецификации : Не-порозен бисер. Боја/шема : Бела. Големина на производот : приближно. Дијаметар 0,2 инчи (6,0 мм). Овие не-порозни бисери се препорачуваат за украсување и запечатување на проекти за уметност и смола за нокти. Белешка : Ве молиме, не ставајте ја во устата. Ве молиме, бидете внимателни на малите деца. Број на артикал : Ф-67. Спецификации : Не-порозна боја на бисер/шема : Бела сет Содржина : 20 парчиња Големина на производот : Приближно. 0,2 инчи (6,0 мм) во дијаметар. Поставете содржина : 20 парчиња (од .