Природна коса крем за стил на восок во боја, кал, адофект природна фризура боја Помада, крем за привремена фризура 4,23 мл, восок за фризура за мажи, жени, Ноќта на вешт?
  • Неодамнешно

Природна коса крем за стил на восок во боја, кал, адофект природна фризура боја Помада, крем за привремена

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ФОКУСИРАЈ СЕ НА МЕНЕ Свртете ги главите со привремено менување на косата во фантастични и мистични бои - црвена, сива, бела, зелена, златна, сина, виолетова, црна, портокалова - 9 бои на виножитото достапни. Магии над кога се измиваат. Измешајте ги сопствените бои!. Adofect Инстант боење на косата : Добро решение, како што умираат коса различни бои. Лесно за боја, лесен за миење, силно без оштетување на косата, без леплива. 100% природни состојки : Вода, восок од пчелин, восок од копериција церифера, цетирил алкохол, екстракт од глицирхиза ураленсис, екстракт од чај (camellia sinensis), стеаринска киселина, PVP/VA пропилен акрилат кополимер кополимер, PEG-60 рицинус масло, титаниум диоксид. Ништо во ова нема да ве повреди, ветуваме!. Лесно како 1, 2, 3. Оваа формула мириса одлично !! Не е лепливо и лесно се применува. Најдобро на некогаш толку малку влажна коса. Не само што ова магично ја менува вашата боја на коса привремено, тој обезбедува средно држење за посакуван стил и изглед, како восок за коса и Помаде!. Донесете малку боја во вашиот живот со адофект трансформирајќи привремена восок во боја на боја на коса и помада! Ако барате лил пизаз, лил искра, лил нешто за да го осветли денот, овој привремен восок во боја на коса може да биде само за вас.