Адиоли компресија пролетна пролетна челична телескопска телескопска пролетна компресија на пролетната жица со дијаметар од 1,4мм Надворешен дијаметар 12мм должина
  • Неодамнешно

Адиоли компресија пролетна пролетна челична телескопска телескопска пролетна компресија на пролетната жица со дијаметар

DEN 1267.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна издржливост за вистинската количина на напнатост Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (1,4мм), надворешен дијаметар (12мм), должина (10-100мм). Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна издржливост за вистинската количина на напнатост. Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (1,4мм), надворешен дијаметар (12мм), должина (10-100мм). Име на производот : Компресија Пролет Производ Материјал : 65 MNSurface Третман : Нетретиран број : Дијаметар на жица (1,4мм), надворешен дијаметар (12мм), должина (10-100мм) Количина : 5 Феации : Пролетта на компресија е направена од 65мн пролетен челик. Отпорност на корозија, отпорност, висока јачина, висока издржливост и без деформација. Големина на форма : Дијаметар на жица* Надворешен дијаметар* Должина на Пример : 1.0* 5* 15мм (дијаметар на жица : 1.0мм* Должина : 5мм* Надворешен дијаметар : 15мм).