X-Ree Aluminum 25 Teeth 10mmx9mm Д-форма Драчки дупки 21мм појас Времето на лаптопче за миризба (Aluminio 25 d_i_entes 10mmx9mm form de d agujero de perforación 21mm sincronización rueda de polea
  • Неодамнешно

X-Ree Aluminum 25 Teeth 10mmx9mm Д-форма Драчки дупки 21мм појас Времето на лаптопче за миризба (Aluminio

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја на производство : Кина; Материјал : Алуминиум Нето тежина : 74g; Содржина на пакет : 1 x тркало со макара во мирување. Главна боја : сребрен тон; Заби : 25. Ширина на ременот : 21мм/0,83 "; дупки за вежбање Д-форма Големина : 10мм x 9mm/0,39" x 0,35 "(max.l*w) (Ancho : 21 mm/0,83 ''; Tamaño del Orificio de perforación en forma de d : 10 mm x 9 mm / 0,39 '' x 0,35 '' (Máx. Димензија : 44mm x 24mm / 1.73 "x 0,94" (d * l) (dimensión : 44 mm x 24 mm / 1,73 '' x x 0,94 '' (d * l). Алуминиум 25 заби 10mmx9mm Дупки за Д-форма Д-р Поводот што треба да ги подобри можностите за завиткување на ремените. Користени широко во 3Д печатач, струг на моторот CNC, менувач на опрема, машина за хобирање, машина за дупчење или други преносни преносни машини. Опис во Spanisha Luminio 25 D_I_ENTES 10 MMX9 MM FORMA DE DAGUJERO DE PERFORACION 21mm Sincronización Rueda de polea País de Fabricación : CHINA; Material : Aluminio Peso neto : 74 g; Contenido del paquete : 1 x Rueda de polea loca Color principal : Tono plateado; d_i_entes : 25 Ancho : 21 mm / 0,83' '; Tamaño del orificio de perforación en forma de d : 10 mm x 9 mm / 0,39 '' x 0,35 '' (Máx. L * w) димензион : 44 mm x 24 mm / 1.73 '' x 0,94 '' (D * l).