Градинарско црево распрскувач на млазницата + адаптер, има 8 млазници за црево за вода, комплет за миење садови за миење садови за миење садови, шише за диспензерот о
  • Неодамнешно

Градинарско црево распрскувач на млазницата + адаптер, има 8 млазници за црево за вода, комплет за миење садови за миење

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Антискид зафат-Мекиот гумен зафат без лизгање го прави овој распрскувач удобен да го држи подолг временски период, тоа ги прави вашите раце да се чувствуваат удобно, без оглед во врела лето или студена зима 8 Методи за наводнување-без разлика дали ви треба авион со висок притисок за да исчистите тврда површина или мек, нежен туш за да ја водите градината, оваа млазница ја покрива, има 8 различни режими, кои можат да ги задоволат сите видови на потреби во вашите Lifeивотот, без разлика дали е наводнување на градинарскиот тревник, прскање пена за миење автомобили, миленичиња за капење, итн., И можете лесно да ја промените шемата со пресврт на главата. Лесна врска-Прецизна навојна врска и гумена заптивка создаваат совршено прицврстување на цревото и обезбедува заптивка за тесна вода, со што оваа млазница е целосно без истекување, нема потреба повеќе да има вода што капе на раката додека прскате! Дијаметарот на врската со млазницата е погоден за сите стандардни градинарски црева со нишка со дијаметар од 3/4 ”, покрај тоа, ние нудиме 4 интерфејси, одговара на секое стандардно црево, можете лесно да го поврзете со вашето црево за градина. Шише за диспензери со сапун-изградено во диспензерот за сапун, тоа повеќе ве тера да не треба да подготвувате корпа од пенеста вода одделно кога миете, само треба да го ставите детергентот во шишето, да ја прилагоди количината на пена со ротирачкиот прекинувач. Широка применливост-млазница за црево за вода за наводнување на вашата градина, тревник, трева и цветни леи, миење на вашиот автомобил, кучиња за туширање и миленичиња, чистење на вашата соба/палуба/подот/прозорец и забава на отворено. Антискид зафат-Мекиот гумен зафат без лизгање го прави овој распрскувач удобен да го држи подолг временски период, тоа ги прави вашите раце да се чувствуваат удобно, без оглед во врела лето или студена зима. 8 Методи за наводнување-без разлика дали ви треба авион со висок притисок за да исчистите тврда површина или мек, нежен туш за да ја водите градината, оваа млазница ја покрива, има 8 различни режими, кои можат да ги задоволат сите видови на потреби во вашите Lifeивотот, без разлика дали е наводнување на градинарскиот тревник, прскање пена за миење автомобили, миленичиња за капење, итн.