Ironонсон и Смит железо ролна - 4 ширина x 60 железо со должина за облека, поправка на панталони - лепливи ткаенини закрпи - лесен за употреба, брз резултат, не е потребно ?
  • Неодамнешно

Ironонсон и Смит железо ролна - 4 ширина x 60 железо со должина за облека, поправка на панталони - лепливи ткаенини

DEN 159.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ Продолжете го животот на вашата омилена облека : Сега можете лесно и брзо да ги поправите солзите во облеката, следејќи ги нашите едноставни, чекор-по-чекор упатства Притиснете со железо за да ја стопите леплива поддршка на железната лепенка и сте завршиле. ✅ Поправете ги дупките во лактите за јакна или кошула : За разлика од повеќето продавачи на железо на ролни за облека, ние ви нудиме 4 „ширина x 60“ железо со должина на ролни за засилување на лактот или коленото - одличен сет на закрпи за јакна или закрпи за кошула. ✅ Надградете ја торбата или ранецот на самото место : Овие бели железо на ролни за облека се лесни за нанесување и ќе ви заштедат врева од закрпи за шиење. Тие прават совршени закрпи за торби, закрпи со ранец, панталони закрпи. ✅ Тешки закрпи за долготрајна фиксација : Нашиот сет на ткаенини за крпење е вонбрачен, не-фреј и има ултра-лепетка за поддршка и обезбедува безбедна облека. Инвестирајте во сигурен комплет за лепенка за поправка на облека. ✅ Поставете ја вашата нарачка со доверба : Овој сет за поправка на дупки за повеќенаменска облека е поддржан со нашата гаранција за живот. Ако не сте 100% задоволни со вашето железо на закрпи, ние ќе ви испратиме замена или поврат на самото место. ✅ Продолжете го животот на вашата омилена облека : Сега можете лесно и брзо да ги поправите солзите во облеката, следејќи ги нашите едноставни, чекор-по-чекор упатства. Притиснете со железо за да ја стопите леплива поддршка на железната лепенка и сте завршиле. ✅ Поправете ги дупките во лактите за јакна или кошула : За разлика од повеќето продавачи на железо на ролни за облека, ние ви нудиме 4 „ширина x 60“ железо со должина на ролни за засилување на лактот или коленото - одличен сет на закрпи за јакна или закрпи за кошула. ✅ Надградете ја торбата или ранецот на самото место : Овие бели железо на ролни за облека се лесни за нанесување и ќе ви заштедат врева од закрпи за шиење. Тие прават совршени закрпи за торби, закрпи со ранец, панталони закрпи. ✅ Тешки закрпи за долготрајна фиксација : Нашиот сет на ткаенини за крпење е вонбрачен, не-фреј и има ултра-лепетка за поддршка и обезбедува безбедна облека. Инвестирајте во сигурен комплет за лепенка за поправка на облека. ✅ Поставете ја вашата нарачка со доверба : Овој сет за поправка на дупки за повеќенаменска облека е поддржан со нашата гаранција за живот. Ако не сте 100% задоволни со вашето железо на закрпи, ние ќе ви испратиме замена или поврат на самото место.