Juipo Top Running Fitness Fitness Fitness Top Спортски долна облека за дишење долна облека Спортска долна облека
  • Неодамнешно

Juipo Top Running Fitness Fitness Fitness Top Спортски долна облека за дишење долна облека Спортска долна

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без стискање или стискање Минимизирајте ја компресијата и обезбедете мазен, совршен изглед во облеката. Со овој минимален градник, опаѓачките жени можат совршено да се вклопат во маици и тесни врвови. Комплетно лесен преден крај со мазен изглед. Овозможува безбедност и доверба без да се лизне. Без стискање или стискање. Минимизирајте ја компресијата и обезбедете мазен, совршен изглед во облеката. Со овој минимален градник, опаѓачките жени можат совршено да се вклопат во маици и тесни врвови. Комплетно лесен преден крај со мазен изглед. Овозможува безбедност и доверба без да се лизне. Без стискање или стискање. Минимизирајте ја компресијата и обезбедете мазен, совршен изглед во облеката. Со овој минимален градник, опаѓање на жените можат совршено да се вклопат во маици и тесни врвови. А целосно лесен предниот крај со мазен изглед. Овозможува безбедност и доверба без лизгање.СТАЛ : Едноставно. Функција : Мултифункционално. Другите производи не се вклучени во Нота : Производите се земаат во натура, но заради фактори како што се технологија за снимање, светлина, параметри на дисплејот, итн., Beе има различни степени на разлика во бојата; Бидејќи производот се мери со рака, има грешка од 1 ~ 2 см во големината, што е само за повикување, ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Производите се земаат во натура, но заради фактори како што се технологија за снимање, светлина , прикажете ги параметрите, итн., Beе има различни степени на разлика во бојата; Бидејќи производот се мери со рака, има грешка од 1 ~ 2 см во големината, што е само за повикување, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.