Smokt 1pcs аголна контактна топка со лежиште 7300C 7301 7302 7303 7304 7305 7306 7307 7308 ACM
  • Неодамнешно

Smokt 1pcs аголна контактна топка со лежиште 7300C 7301 7302 7303 7304 7305 7306 7307 7308 ACM

DEN 555.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лежишта, топки и грмушки Прецизен процес, попрецизен третман на површината на трката, намалување на температурата на абење и трчање. За подобрување на перформансите, отпорноста на триење на челичната топка е мала, а отпорот на абење е добра. Lifeивотот на замор на топката ќе биде надвор по нацртот, а вредноста на вибрациите е мала. Висока цврстина и отпорност на абење, добра отпорност на топлина и отпорност на корозија и подолг живот. Лежишта, топки и грмушки. Прецизен процес, попрецизен третман на површината на трката, намалување на температурата на абење и трчање. За подобрување на перформансите, отпорноста на триење на челичната топка е мала, а отпорот на абење е добра. Lifeивотот на замор на топката ќе биде надвор по нацртот, а вредноста на вибрациите е мала. Висока цврстина и отпорност на абење, добра отпорност на топлина и отпорност на корозија и подолг живот. Лежишта, топки и грмушки1pcs аголна контактна топка со лежиште 7300 C 7301 7302 7303 7304 7305 7306 7307 7308 ACM.