15 x 9 x 24 - 4 милји со полити торби
  • Неодамнешно

15 x 9 x 24 - 4 милји со полити торби

DEN 4088.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Наведените големини се внатрешниот употреблив простор на торбата Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини. Наведените големини се внатрешниот употреблив простор на торбата. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини. 15 x 9 x 24 " - 4 милји со полити торби.