ZSEDP HOME PALLOR Stonewash Автоматски чај сет за приготвување чај кунг фу чај чај чај чинија кинеска церемонија на чај
  • Неодамнешно

ZSEDP HOME PALLOR Stonewash Автоматски чај сет за приготвување чај кунг фу чај чај чај чинија кинеска церемонија

DEN 479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобно за држење и издржлив Устата на чашата е заоблена за да одговара на формата на усната. Моќно издавање и брза пауза. Основата е фино полирана и стабилна. Може да се користи дома или во движење. Удобно за држење и издржлив. Устата на чашата е заоблена за да одговара на формата на усната. Моќно издавање и брза пауза. Основата е фино полирана и стабилна. Може да се користи дома или во движење. Удобно за држење и издржлива. Устата на чашата е заоблена за да одговара на формата на усната. Моќно распределување и брзото кршење на базата е фино полирана и стабилна. Може да се користи дома или во движење.Материјал : Керамикдимензија : Како што е прикажано во Figure Package вклучува : сет на чај * 1 (со исклучок на други демонстративни производи) Белешки : Поради различни монитори и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата. Ви благодариме! Поради рачно мерење, дозволете девијација од 1-2 см.