Контејнери за патувања за тоалети, контејнер за хидратион за лосион за патувања со 15 пакувања, шишиња со големини на TSA одобрени шишиња за истекување на протекување
  • Неодамнешно

Контејнери за патувања за тоалети, контејнер за хидратион за лосион за патувања со 15 пакувања, шишиња со големини

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет : Содржи 15 контејнери за тоалети за патувања со 5 бои и 5 шпатули, можете да ги идентификувате содржините на секое парче по боја или да ја користите приложената етикета Дизајн на доказ за протекување : Контејнери за патувања со каденда со дизајн на покритие за покривање на истекување, а средната партиција формираат херметички заптивка за да се спречи истекување и прелевање. Материјал со висок квалитет : Контејнерите за патувања за доказ за истекување на тоалети се изработени од висококвалитетна ПП пластика, издржлива и не е лесна за пробивање. Широка употреба : Козметички контејнери за патувања се погодни за складирање на лосион, крем, шампон, прав, мирудии, апчиња, накит, итн. Мултифункционални тегли за крем : Патувачкиот сад ќе биде совршен додаток на вашата торба за миење и ТСА-одобрена патачка крема Тегли се погодни за складирање. Пакет : Содржи 15 контејнери за тоалети за патувања со 5 бои и 5 шпатули, можете да ги идентификувате содржините на секое парче по боја или да ја користите приложената етикета. Дизајн на доказ за протекување : Контејнери за патувања со каденда со дизајн на покритие за покривање на истекување, а средната партиција формираат херметички заптивка за да се спречи истекување и прелевање. Материјал со висок квалитет : Контејнерите за патувања за доказ за истекување на тоалети се изработени од висококвалитетна ПП пластика, издржлива и не е лесна за пробивање. Широка употреба : Козметички контејнери за патувања се погодни за складирање на лосион, крем, шампон, прав, мирудии, апчиња, накит, итн. Мултифункционални тегли за крем : Патувачкиот сад ќе биде совршен додаток на вашата торба за миење и ТСА-одобрена патачка крема Тегли се погодни за складирање. Содржи 15 контејнери за тоалети за патувања со 5 бои и 5 шпатули, можете да ги идентификувате содржините на секое парче по боја или да ја користите приложената етикета. Контејнери за патувања со каденција со дизајн на покритие што е докажано со истекување, а средната партиција формираат херметички заптивка за да се спречи истекување и прелевање.