Кигаи симпатични виножита шема влажни суви торби поставува водоотпорни патувања за еднократна употреба на плажа, пелена влажна суво торбичка организатор за салат
  • Неодамнешно

Кигаи симпатични виножита шема влажни суви торби поставува водоотпорни патувања за еднократна употреба на плажа, пелена

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одличен материјал : Оваа влажна и сува торба е изработена од Twill Tarpaulin, кој е лесен, издржлив и еднократно Водоотпорна мембрана што може да дише TPU е прикачена на внатрешниот слој за да се спречи истекување. Голем капацитет : вклучително и голема влажна сува торба од 11,8x14,2in и мала влажна суво торба од 5,9x8,7in. Лесно за носење, цврстата лента за рачки ви овозможува да ја закачите влажната торба на шетачот или да ја закачите насекаде, како што се рачката на вратата, закачалката за кула. Двоен патент : Две прегради за одвојување на влажни и суви предмети. Секоја торба содржи „влажен“ и сув “дел, а двојниот патент го олеснува одделувањето на валканите и чистите пелени или други влажни предмети. Мултифункции : Содржи две кеси. крпи од плажа, спортска облека, облека за капење, итн. Мали водоотпорни влажни торбички се погодни за некои шанси и краеви, како што се долна облека, тоалети, чорапи и козметика. прилики : совршени за излез, патување, базен за плажа, теретана, итн. Погоден за складирање of diaper bags, storage of dirty wet sportswear and swimming shorts, storage of pet training mats, large travel wet bags that can store toiletries, clothes, pump parts and wet swimsuits. EXCELLENT MATERIAL : This wet and dry bag is made of twill tarpaulin, што е лесна, издржлива и еднократно. TPU дише водоотпорна мембрана е прикачена на внатрешниот слој за да се спречи истекување. Голем капацитет : вклучително и голема влажна суво торба од 11,8x14.2in и мала влажна сува торба од 5,9x8,7in. Лесно за Носете, цврстата лента за рачки ви овозможува да ја прикачите влажната торба на шетачот или да ја закачите насекаде, како што се рачката на вратата, закачалката за кула. Двоен патент : Две прегради за одвојување на влажни и суви предмети. Секоја торба содржи „влажен“ и сув “дел, а двојниот патент го олеснува одделувањето на валканите и чистите пелени или други влажни предмети. Мултифункции : Содржи две кеси. крпи од плажа, спортска облека, облека за капење, итн. Мали водоотпорни влажни торбички се погодни за некои шанси и краеви, како што се долна облека, тоалети, чорапи и козметика.