Кертис Гордоста Монтреал Експос Автограм/Потпишан Вилсон Бејзбол-Автограм Бејзбол
  • Неодамнешно

Кертис Гордоста Монтреал Експос Автограм/Потпишан Вилсон Бејзбол-Автограм Бејзбол

DEN 1425.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Бејзбол. Кертис Гордоста Монтреал Експос Автограм/Потпишан Вилсон Бејзбол Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен кертис гордост сувенири. Монтреал Изложува сувенири.