3Д силиконски свеќа мувла од животинска смола од диносаурус епоксидни калапи симпатична був жирафа слон калап за деца за деца DIY уметнички занает рачно изработено ?
  • Неодамнешно

3Д силиконски свеќа мувла од животинска смола од диносаурус епоксидни калапи симпатична був жирафа слон

DEN 639.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Калапи за свеќи за животни : Постојат 8 различни видови на животински матрици : жирафа, був, трицератопи, жаба, брахиосаурус, слон, тираносаурус Рекс, Стегосаурус Материјал : Направено од силиконски материјал со висок квалитет, флексибилност и издржлив за повторна употреба. Финиот дизајн и јасните детали ги прават вашите дела живописни и живи. Мултименска цел : Оваа епоксидна мувла од животинска смола може да се користи за да се направи занает од смола за украсување на домови, а исто така може да се користи за да се направат свеќи за да се создаде топла атмосфера за вашиот дом. Лесно за де-калапи : Свеќата од смола со мазни и сјајни ентериери, нема потреба да се намалуваат и полираат занаети со готовина од смола. Само притиснете го надолу за да се појави откако вашиот занаетски проект е целосно излечен. Идеален подарок? Завршените миризливи свеќи се идеални подароци за DIY за себе, семејство, пријатели, а вие исто така можете да ги подарите калапите за животни на секој што сака занаетчиство.