ExpressItbest Pushioned Slide -On сандали/слајдови за мажи, жени и млади - Сигналниот корпус на американската армија, гранка
  • Неодамнешно

ExpressItbest Pushioned Slide -On сандали/слајдови за мажи, жени и млади - Сигналниот корпус на американската

DEN 648.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супер-меко амортизирање Наречена синтетичка кука и лента за јамка за прилагодливо вклопување. Калапи за нозе со пена до ногата за супериорна удобност и амортизирање. Издржливи и слајдови со високи перформанси изработени од високо-влијанија од гума/поли-мешавина и меки ленти со неопренови со меки со велкро. Живописни и долготрајни бои. Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супер-меко амортизирање. Наречена синтетичка кука и лента за јамка за прилагодливо вклопување. Калапи за нозе со пена до ногата за супериорна удобност и амортизирање. Издржливи и слајдови со високи перформанси изработени од високо-влијанија од гума/поли-мешавина и меки ленти со неопренови со меки со велкро. Живописни и долготрајни бои. Со овие слајдови, преместете од плажа на улица во врвна удобност и стил. Целосната средна должина ја лулка ногата со супер-меко амортизирање. Подредената синтетичка кука и лента за јамка ви овозможува да изберете Fit што ви одговара најдобро, додека пената во калапите со нозе на ногата за супериорна удобност и амортизирање. Табела со големина (кај мажи/жени/млади/големини на ЕУ) : - x мали : мажи (6), жени (7/7,5), млади (5y), ЕУ (36) - мали : мажи (6), жени (7 /7.5), млади (6y), ЕУ (38) Среден : мажи (7/7,5), жени (9/9,5), млади (7y), ЕУ (40) големи : мажи (9/9,5), жени (11 /11.5), ЕУ (42) x Голем : мажи (11/11,5), жени (12), ЕУ (44) изградени за удобност, стапалото е направено од мека мемориска пена што ја враќа енергијата во стапалото, а каишот Велкро Ви овозможува да се прилагодите на вашата удобност. Овие издржливи и слајдови со високи перформанси се изработени со подлога со гума/поли-мешавина од високо-влијание и меки ленти за неопренови со меки со велкро. Тие исто така се направени со висококвалитетно шиење и склопување. Одличен подарок за себе или за пријателите и семејството, овие слајдови се удобен и забавен начин да се изразите. Боите се светли и живописни и ќе траат со наредните години.