Eulant Kids Knee Pad за одбојка танчери, мека и дише заштитна подлога за заграда на коленото, одбојка за еластична поддршка на коленото за јога што трча велосипедска спортск
  • Неодамнешно

Eulant Kids Knee Pad за одбојка танчери, мека и дише заштитна подлога за заграда на коленото, одбојка за

DEN 167.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Меко ќе можете да уживате во исклучителна поддршка на коленото, додека сè уште ги одржувате вашите врвни перформанси и целосен опсег на движење на нозете! Еластичниот дизајн го прави носењето поудобно и не е лесно да се испадне, за да можете да ги носите цел ден! Гупав сунсон : Eualnt Девојка одбојка на коленото, кои обезбедуваат заштита од 360 степени. Средниот дел од одбојкарските влошки на коленото усвојува задебелена подлога за сунѓер од пена со апсорпција на шок и анти-колонирање, што може ефикасно да ја ублажи болката предизвикана од влијанието, како што се цемент, тула или тврд под, заштити и спречува повреди на коленото за време на вежбање, помош за одржување Вашите колена и нозе се топли за да ја ублажат болката. Влошките за детско колено ви овозможуваат добро да уживате во вашето спортско искуство. Широко компатибилност : Еулант Детски одбојка на коленото на коленото за сите спортови во затворен или отворен простор што ставаат стрес на колено. Особено добар избор за оние кои сакаат : балет, танц, салата, јога, фудбал, одбојка, кошарка, велосипедизам, скијање, сноубординг, чистење, бадминтон, фитнес, искачување, возење, тенис, ползи, борење, хокеј, џог, ролербладинг, Пол танц и други екстремни спортови. Идеален подарок : Подлогата за одбојка на коленото се дизајнирани во две димензии и две бои (розова, црна) за да ги задоволат потребите на луѓе со различна големина и векови. Големина S за обемот на бутот во 17-26 см. Големина М за обемот на бутот во 27-33 см. кои се многу погодни за женски маж деца кои сакаат спорт и треба да ги заштитат зглобовите на коленото. Тоа е внимателен подарок за празници, пренесете ја вашата грижа и loveубов. Меко ќе можете да уживате во исклучителна поддршка на коленото, додека сè уште ги одржувате вашите врвни перформанси и целосен опсег на движење на нозете! Еластичниот дизајн го прави носењето поудобно и не е лесно да се испадне, за да можете да ги носите цел ден!. Гупав сунсон : Eualnt Девојка одбојка на коленото, кои обезбедуваат заштита од 360 степени. Средниот дел од одбојкарските влошки на коленото усвојува задебелена подлога за сунѓер од пена со апсорпција на шок и анти-колонирање, што може ефикасно да ја ублажи болката предизвикана од влијанието, како што се цемент, тула или тврд под, заштити и спречува повреди на коленото за време на вежбање, помош за одржување Вашите колена и нозе се топли за да ја ублажат болката. Влошките за детско колено ви овозможуваат добро да уживате во вашето спортско искуство. Широко компатибилност : Еулант Детски одбојка на коленото на коленото за сите спортови во затворен или отворен простор што ставаат стрес на колено. Особено добар избор за оние кои сакаат : балет, танц, салата, јога, фудбал, одбојка, кошарка, велосипедизам, скијање, сноубординг, чистење, бадминтон, фитнес, искачување, возење, тенис, ползи, борење, хокеј, џог, ролербладинг, Пол танц и други екстремни спортови.