Втора Лента За Кожа Зелена х Црвена / За Xperia A4 SO-04G/docomo DSO04G-PCCL-201-Y118
  • Неодамнешно

Втора Лента За Кожа Зелена х Црвена / За Xperia A4 SO-04G/docomo DSO04G-PCCL-201-Y118

DEN 593.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : случај тело/поликарбонат Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : Xperia A4 SO-04 G/docomo само. Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : Xperia A4 SO-04 G/docomo само. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! [Опис на производот] Xperia A4 SO-04 G/docomo случај со дијагонални ленти, круна и ловоров впечатоци. [Спецификации] Материјал : тело На Куќиштето/Третман Со Поликарбонат : мастило ЗА стврднување НА УВ, опсег На Печатење на завршна облога : рамно печатење (страните не вклучуваат печатење) [компатибилни модели] Xperia A4 SO-04 G/docomo ексклузивно *Спецификациите може да се променат без претходно известување. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со прикачен случај (само кабел). Не е компатибилен со десктоп тип полначи. ●За Времето На Испорака * Секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, така што може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.