Флото Понца Целосна Жито Кожа Актовка Во Кафеава Боја
  • Неодамнешно

Флото Понца Целосна Жито Кожа Актовка Во Кафеава Боја

DEN 4211.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЕЛЕГАНТЕН и СОФИСТИЦИРАН - оставете одличен прв впечаток на следниот важен состанок или интервју со оваа привлечна италијанска кожна актовка Кога ќе ја носите оваа машка кожна актовка, луѓето ќе прашаат - " од каде ја добивте таа торба?"Добијте комплименти и изградете доверба со вистинска кожна торба Од Флото. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ - оваа кожна чанта е рачно изработена во Италија со кожна кожа и месинг хардвер со полно зрно. ЈКК патент, висококвалитетни месинг компоненти, екстра силна Брава Флото 3Г, издржлив кожен ентериер и внимание на деталите ја прават оваа кожна актовка да се издвојува од толпата. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ДИЗАЈНОТ - оваа кожна актовка има 2 Прегради со Шипки кои се длабоки по 1,5 инчи. Се одликува со 2 џебови со патент со димензии 12 "х 8", 2 џебови со плик со ширина од 13" / 12 " и организатор на паметен телефон и пенкало. Отстранливиот ремен за рамо се прилагодува од 38-46". ФЛОТО ОРИГИНАЛ - оваа машка кожна актовка е изработена од кожа од телешка кожа со полно зрно, која беше рачно обоена во срцето на тоскана до патина и изгледа подобро со текот на времето. Секоја кожна кожа има уникатна шема создадена од оваа занаетчиска техника на сончање така, ќе има само една торба како вашата во светот. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА-ние нудиме ограничена доживотна гаранција за оваа актовка. Можете да допрете до нашиот центар за услуги на клиентите во Конектикат од која било причина ако ви треба помош со Вашата Торба За Флото за време на нејзиниот природен живот. Ние се стремиме да ја обезбедиме вашата среќа како клиент На Флото. Актовката Понца е изработена со кожа со полно зрно и нашата нова издржлива брава за месинг. Кожата од телешка кожа за овој тенок случај беше пржен од зеленчук во Тоскана за да создаде богати тонови на бои, додека полу-сјајната завршница помага да се спречат дамки. Со текот на времето оваа кожна актовка ќе омекне и ќе развие убава патина. Понца има две прегради со длабоки шипки од 1,5 инчи, два џебови со плик (широки 13"/12"), два џебови со патент од 12" х 8" и внатрешен држач за паметни телефони.