Божиќен венец на вратата | Декор на венец на Божиќна врата | Божиќни украси за венец за влезна врата, тремот, wallидот
  • Неодамнешно

Божиќен венец на вратата | Декор на венец на Божиќна врата | Божиќни украси за венец за влезна врата,

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

↮ 【Убав дизајн】 Нашите Божиќни венци се убаво и прекрасно дизајнирани, овој тркалезен венец обезбедува совршена декорација на Божиќен венец Божиќните украси на венецот ја претвораат вашата врата од влезната врата во живописен, привлечен влез. ↮ 【Материјал за еднократно користење】 Нашиот венец на Божиќна врата е изработен од траен материјал; Можете да го ставите венецот за следниот Божиќ. Бојата нема да избледи или да старее. Така може да се користи повторно многу години. Е совршен дисплеј за Божиќни венци во затворен и отворен простор. ↮ 【Различни Божиќни елементи】 Ако сакате вашата Божиќна декорација да биде најуникатната и привлечна глетка. Можете да изберете од нашиот Божиќ на венецот, кој е украсен со голем црвен лак, зелка, бор, гинко и бел снег. ↮ 【Мулти-намена】 Божиќен венец може да се користи за декорација на врата од врата или декорација на цветна врата, исто така можете да го користите за различни украси на различни места, како што се фармерска куќа венец, божиќна врата, венец, венец, итн. ↮ 【Најдобар подарок】 Можете да им дадете Божиќни венци како подарок на вашето семејство и пријатели, тоа може да биде Божиќни украси затворени венци, wallидни украси, божиќни венци на отворено и влезна врата надвор од Божиќните венци. ↮ 【Убав дизајн】 Нашите Божиќни венци се убаво и прекрасно дизајнирани, овој тркалезен венец обезбедува совршена декорација на Божиќен венец. Божиќните украси на венецот ја претвораат вашата врата од влезната врата во живописен, привлечен влез. ↮ 【Материјал за еднократно користење】 Нашиот венец на Божиќна врата е изработен од траен материјал; Можете да го ставите венецот за следниот Божиќ. Бојата нема да избледи или да старее. Така може да се користи повторно многу години. Е совршен дисплеј за Божиќни венци во затворен и отворен простор. ↮ 【Различни Божиќни елементи】 Ако сакате вашата Божиќна декорација да биде најуникатната и привлечна глетка. Можете да изберете од нашиот Божиќ на венецот, кој е украсен со голем црвен лак, зелка, бор, гинко и бел снег.

Name:
Christmas wreath
Packing:
OPP bag
Style:
three flower models, three ginkgo models, three small knots, three large knots, ordinary white snow
Packing List:
Christmas wreath*1:
Note:
Due to different lighting and screen settings, item colors may vary slightly from the pictures.:
Due to the difference in manual measurement, please allow 1-2cm difference in size. :