Hmzrqx Barber Коса Ножици Салон Торба Фризерски Алатки Голем Капацитет Складирање Кутија За Складирање Преносни Хард Куфер Професионални Кеси
  • Неодамнешно

Hmzrqx Barber Коса Ножици Салон Торба Фризерски Алатки Голем Капацитет Складирање Кутија За Складирање Преносни Хард

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен за чистење материјал од ткаенина од оксфорд Поместениот внатрешен слој штити од кршење на вибрациите. Издржлив дизајн со водоотпорен, доказ за тресење, ентериери против абење и истурање за долга употреба. 4, дизајнот Со Двоен патент носи поудобно и побезбедно. Погоден за професионален уметник за убавина или лична употреба. Лесен за чистење материјал од ткаенина од оксфорд. Поместениот внатрешен слој штити од кршење на вибрациите. Издржлив дизајн со водоотпорен, доказ за тресење, ентериери против абење и истурање за долга употреба. 4, дизајнот Со Двоен патент носи поудобно и побезбедно. Погоден за професионален уметник за убавина или лична употреба. Лесен за чистење материјал од ткаенина од оксфорд.Поместениот внатрешен слој штити од кршење на вибрациите.Издржлив дизајн со водоотпорен, доказ за тресење, ентериери против абење и истурање за долга употреба.4, дизајнот Со Двоен патент носи поудобно и побезбедно.Погоден за професионален уметник за убавина или лична употреба.Боја : Црна Големина : Прибл. Должина х Ширина х Висина 30*20*7.Список на производи : Фризерска торба*1 големината на производот се мери рачно, а грешката во големината е неизбежна. Ако сте особено загрижени, ве молиме земете го внимателно.