Grommet, 5/16 Eyelet, никел плоча, цврст месинг-ll
  • Неодамнешно

Grommet, 5/16 Eyelet, никел плоча, цврст месинг-ll

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ГРОМЕТ, 5/16 "Оејбет, никел плоча, цврст месинг-ll, 100 комплети по торба повеќенаменска гром што се користи на кожа, ткаенина, платно, тарпи и повеќе Големина : #1 Очен очен : 5/16" (7,9мм) надвор Ширина : 11/16 "(17.9мм) После должина : 7/32" (5,55мм) за да се постави, користете гозатор на Grommet : BG Grommet Setter за 5/16 "BG Grommet Setter за 5/16" - завртка во дупка за дупка до дупка до дупка до дупка до дупка до дупка до дупка до дупка до дупка до дупка. Удајте дупка во вашиот материјал, користете една од следниве удари со дупки : .