Noozенско женско суво вклопување во атлетско руно наредено термичка компресија со долги ракави маица
  • Неодамнешно

Noozенско женско суво вклопување во атлетско руно наредено термичка компресија со долги ракави маица

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прилагодлива Стегнување на сè. Отпорен на чафе. Wicking Wicking. Полиестер, спандекс. Повлечете го затворањето. 10% Спандекс Контура околу вашето тело без ограничување. 90% полиестер со влага за влага ве одржува суво и ладно во текот на вашата вежба. Лесна ткаенина со ништо да ве задржи назад. Одличен избор за активности во затворен простор или екскурзија на отворено. Полиестер, спандекс. Повлечете го затворањето. 10% Спандекс Контура околу вашето тело без ограничување. 90% полиестер со влага за влага ве одржува суво и ладно во текот на вашата вежба. Лесна ткаенина со ништо да ве задржи назад. Одличен избор за активности во затворен простор или екскурзија на отворено. 87% полиестер-13% спандекс. Ткаенина што се протега во сите правци додека останува непроaирна! Нема повеќе засрамувачко гледајте низ!. Нашата совршена мешавина од полиестер спандекс што обезбедува мека удобност од путер!.