Поетска Гардијан Серија Случај Дизајниран За Мото Г Брз, Хибриден Капак На Браник Отпорен На Удари На Целото Тело Со Вграден Заштитник На Екранот, Розова/Јасна
  • Неодамнешно

Поетска Гардијан Серија Случај Дизајниран За Мото Г Брз, Хибриден Капак На Браник Отпорен На Удари На Целото Тело

DEN 335.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТЕСТИРАН ПАД НА ВОЕНО ОДДЕЛЕНИЕ МОТО Г БРЗО СОЛИДЕН СЛУЧАЈ-Го Штити Вашиот Мото Г Брзо Од сите агли Вклучува : Вграден Заштитник На Екранот, Јасен поликарбонат назад и тпу поставата и Браниците. БЕЗБЕДНА ЗАШТИТА на ЕКРАНОТ-Екстра подигнатите усни и аглите на предната тврда рамка обезбедуваат супер заштита од капки, чувајте го екранот безбеден. ПОСТАВАТА НА ТПУ отпорна НА УДАРИ околу куќиштето на поликарбонат обезбедува заштита на браникот што апсорбира удари за аглите и го подобрува држењето за да спречи лизгање. АНТИ - ГРЕБЕЊЕ ЈАСЕН ГРБ-Премиум јасен поликарбонат спречува гребнатини на уредот. Целосната јасност и сјај го прикажуваат најдоброто што го нуди вашиот уред. ДОПОЛНИТЕЛНА Предна Рамка-за луѓе кои не сакаат да користат вградени заштитници на екранот, Поетиката вклучи дополнителна предна рамка за употреба со сопствено калено стакло. ТЕСТИРАН ПАД НА ВОЕНО ОДДЕЛЕНИЕ МОТО Г БРЗО СОЛИДЕН СЛУЧАЈ-Го Штити Вашиот Мото Г Брзо Од сите агли. Вклучува : Вграден Заштитник На Екранот, Јасен поликарбонат назад и тпу поставата и Браниците. БЕЗБЕДНА ЗАШТИТА на ЕКРАНОТ-Екстра подигнатите усни и аглите на предната тврда рамка обезбедуваат супер заштита од капки, чувајте го екранот безбеден. ПОСТАВАТА НА ТПУ отпорна НА УДАРИ околу куќиштето на поликарбонат обезбедува заштита на браникот што апсорбира удари за аглите и го подобрува држењето за да спречи лизгање. АНТИ - ГРЕБЕЊЕ ЈАСЕН ГРБ-Премиум јасен поликарбонат спречува гребнатини на уредот. Целосната јасност и сјај го прикажуваат најдоброто што го нуди вашиот уред. ДОПОЛНИТЕЛНА Предна Рамка-за луѓе кои не сакаат да користат вградени заштитници на екранот, Поетиката вклучи дополнителна предна рамка за употреба со сопствено калено стакло. Серијата Поетски Чувари За Мото Г Брз е ултра јасна, но сепак цврста, хибридна футрола за браник за заштита на вашиот најскапоцен електронски уред. Обезбедува сеопфатна заштита и го прикажува вашиот телефон без најголемиот дел или го прикрива елегантниот дизајн и вашиот избор на боја за телефонот.