размислете ЗА ЕКО Органска Памучна Скијачка Маска, Прилагодливи Нееластични Јамки за Уши, корејски стил. две големини.
  • Неодамнешно

размислете ЗА ЕКО Органска Памучна Скијачка Маска, Прилагодливи Нееластични Јамки за Уши, корејски стил.

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прилагодливо нееластично затворање На Ушите Големина : Мали, 36 месеци-11 години, 6,7" широк, 4,9 "висок, 17" ремен. Ремените може да се прилагодат така што ќе се вклопат тесно на лицето. Чистете без иритација на кожата користејќи органски памук. Филтер џеб вклучени внатре. Филтерот не е вклучен. Идеален за секојдневна употреба од семејството. Испорака : Исполнет од . Боја : Црна, Јаглен, Ватиран. Материјал : Органски Памук. Вклучен производ : 3 пакет. Измијте ја рачно во вода и закачете ја да се исуши. Кога ќе се стегне, повлечете го нежно за да ја зголемите неговата должина во првобитната состојба. Препорачуваме да го замените вашиот филтер за еднократна употреба со секоја употреба. Користејќи сертифициран органски памук, не ја оптоварува кожата. Покрај тоа, има тродимензионален ефект поради третманот со засек, а должината на жицата е прилагодлива, што го олеснува носењето за сите возрасти. СПЕЦИФИКАЦИЈА : . Ние правиме производи користејќи сертифициран органски памук. Органскиот памук е мек материјал кој не ја оптоварува вашата кожа дури и по продолжена употреба. Може да се пере, така што може да се користи чисто и економично. Надворешните и внатрешните површини се направени од органски памук, така што кожата се чувствува мека и има одлична дишење и топлина. ВО случај на ВАТИРАНА ТКАЕНИНА, ПОЛИЕСТЕР се користи за да се обезбеди подобра изолација. Внатре има внатрешен џеб за вметнување филтри. (Филтрите се продаваат одделно . Големината на филтерот е компатибилна во опсегот на големината на маската. Може да се пере и може повторно да се користи.