ATsense Зелен Утешител Постави Големина На Кралот, Ултра Мек Микрофибер, 3 Парчиња Маслинесто Зелени Комплети За Постелнина За Жени И Мажи, Лесен И Топол Реверзибилен В
  • Неодамнешно

ATsense Зелен Утешител Постави Големина На Кралот, Ултра Мек Микрофибер, 3 Парчиња Маслинесто Зелени Комплети За Постелнина

DEN 799.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристика на материјалот : комплетот за зелен утешител Атсенс е направен од 100% издржлив микрофибер за дише, лесна и мека текстура Полнењето на утешителот е 100% полиестер, пријатно и топло погодно за цела сезона. Пакетот Вклучува : комплетот За Утешител со Кралска големина вклучува 1 Утешител (104 "х 90"), 2 Кутии За Перници(20"х36"). Детален Дизајн : комплетот за утешител На кралскиот кревет Атсенсе е внимателно изработен со шиење кутии и продолжува да се полни добро распоредени за да се избегне какво било менување и згрутчување дури и по миењето. Утешителот може да се користи како влошка за јорган со 4 аголни јазичиња или да работи како самиот утешител. Најдобри Подароци : комплетите за утешител На фарма Атсенсе можат да додадат елеганција и стил во секоја спална соба или гостинска соба. Одлични идеи за подароци за членовите на вашето семејство или пријатели за специјални прилики или празници. Лесна Нега : машина за перење, сушење на ниска температура. Утешителот не е лесен за пилинг, бледнее и кине, доволно силен за да ги одржи циклусите на миење и сушење. Карактеристика на материјалот : комплетот за зелен утешител Атсенс е направен од 100% издржлив микрофибер за дише, лесна и мека текстура. Полнењето на утешителот е 100% полиестер, пријатно и топло погодно за цела сезона. Пакетот Вклучува : комплетот За Утешител со Кралска големина вклучува 1 Утешител (104 "х 90"), 2 Кутии За Перници(20"х36"). Детален Дизајн : комплетот за утешител На кралскиот кревет Атсенсе е внимателно изработен со шиење кутии и продолжува да се полни добро распоредени за да се избегне какво било менување и згрутчување дури и по миењето. Утешителот може да се користи како влошка за јорган со 4 аголни јазичиња или да работи како самиот утешител. Најдобри Подароци : комплетите за утешител На фарма Атсенсе можат да додадат елеганција и стил во секоја спална соба или гостинска соба. Одлични идеи за подароци за членовите на вашето семејство или пријатели за специјални прилики или празници.