Најдобра Снаа Ѓердан Од Приврзок Од Сончоглед, Молете Се За Мојата Снаа Има, Подарок За Сестра, Убави Подароци Од Сестра
  • Неодамнешно

Најдобра Снаа Ѓердан Од Приврзок Од Сончоглед, Молете Се За Мојата Снаа Има, Подарок За Сестра, Убави

DEN 799.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СОВРШЕН ПОДАРОК-Нашиот накит е подарок со врвен квалитет за снаа Испратете го на тој посебен некој како совршен начин да ја изразите вашата убов. ВИСОК КВАЛИТЕТ - овој Ѓердан Од Приврзок Од Сончоглед е направен од . Има цвет во облик на ааа одделение кубни цирконски накит и ливчиња тројно обложени во 14к злато. ПРИЛАГОДЛИВ-ланецот е долг 15,75 инчи и има прилагодлив продолжувач. Совршено ќе одговара на сечиј врат. Приврзокот е долг 1,38 инчи (35 мм). ПРЕКРАСНА КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ-картичката за пораки што доаѓа со овој подарок сигурно ќе донесе насмевка на лицето на лицето што ја прима. Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и ќе најдете среќа во неговиот прекрасен дизајн!. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО производот е рачно полиран Во Мајами, ФЛ и се испраќа до вашата врата. 100% гарантирано задоволство!. Снаа Ѓердан Од Приврзок Од Сончоглед е совршен подарок за личноста која ви носи среќа. Сончогледите се познати по својата убавина и способност да донесат радост.925 сребрен метал, овој ѓердан има еден сончоглед кој сигурно ќе ви го разубави денот! Оваа ставка пристигнува подготвена за подароци во нашето сопствено пакување со прекрасна картичка за пораки. Сертификат За Автентичност Картичка-Карактеристики На Менувачот Печат На Автентичност, што потврдува дека накитот е рачно изработен и изработен во вистински .