Подлога за Шишиња со вино, Зачукуван Подлога За Шишиња Од Нерѓосувачки Челик Со Дијаманти, Прекрасен Држач За Шишиња Прави Одличен Подарок За Водителка
  • Неодамнешно

Подлога за Шишиња со вино, Зачукуван Подлога За Шишиња Од Нерѓосувачки Челик Со Дијаманти, Прекрасен Држач За Шишиња

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Недостасува состојка на секоја одлична вечера Овој зачукуван држач за вино од нерѓосувачки челик додава топлина и шарм на секој собир. Одекнувајќи низ финоста на зачукуваниот нерѓосувачки челик, дијамантите се вклопуваат во хармонична симфонија, понтификувајќи ја незаменливата брилијантност. Ќе ја подобри презентацијата на вашите најдобри вина – истовремено заштитувајќи ги површините од кондензација и капе. Нанесена е специјална завршница отпорна на оцрнување, така што овој подлога за шишиња ќе го задржи нивниот сјај и топол сјај со години, не е потребно полирање. Овој подлога е совршено идеален за секоја домашна кујна, комерцијална кујна или пригода. Овој подметач држи стандардни шишиња од 750 мл. Недостасува состојка на секоја одлична вечера. Овој зачукуван држач за вино од нерѓосувачки челик додава топлина и шарм на секој собир. Одекнувајќи низ финоста на зачукуваниот нерѓосувачки челик, дијамантите се вклопуваат во хармонична симфонија, понтификувајќи ја незаменливата брилијантност. Ќе ја подобри презентацијата на вашите најдобри вина – истовремено заштитувајќи ги површините од кондензација и капе. Нанесена е специјална завршница отпорна на оцрнување, така што овој подлога за шишиња ќе го задржи нивниот сјај и топол сјај со години, не е потребно полирање. Овој подлога е совршено идеален за секоја домашна кујна, комерцијална кујна или пригода. Овој подметач држи стандардни шишиња од 750 мл. Одликувајќи се со сјајна завршница слична на огледало и украсена со суптилен дизајн со монистра на работ, овој подлога за вино елегантно се координира со убаво искуство за јадење. Уживајте во неговата разноврсна употреба како мал сад за лесни закуски, коњи или макарони.